השירותים שלנו

הסעות עובדים

חברות רבות, החל ממפעלים וחברות פרטיות ועד לחברות הייטק ומוסדות שונים, מספקות שירותי הסעות לעובדים שלהם מדי יום. הסעות מאורגנות לעובדים תורמות הן לעסק והן לעובדים. חברה אשר מעסיקה עובדים רבים יכולה להיות רגועה ובטוחה שהעובדים יגיעו בזמן לעבודה ותוכל לעקוב בקלות יתרה אחר העובדים, גם אם אלה מאחרים.

העובדים מצדם חוסכים כסף רב לדלק (אם בוחרים להגיע במכוניתם הפרטית) או זמן יקר לחכות לתחבורה הציבורית ואף יכולים להרוויח עוד זמן מנוחה לפני העבודה ולהגיע רעננים יותר. אצל חברות אשר מעסיקות עובדים הגרים רחוק מהעבודה או במקומות בהן אין תחבורה ציבורית נגישה – השימוש בהסעות מאורגנות לעובדים הוא אידיאלי

הסעות לאירועים

הסעות לאירועים

כיום ישנה עלייה בכמות ההזמנות של הסעות לאירועים. מארגני אירועים ואנשים פרטיים מבינים את היתרונות שבהזמנת הסעות מאורגנות אלה ולכן דואגים להסעה מרוכזת עבור האורחים או מתאגדים בעצמם לארגון הסעה כזו. הסעות אלו מתאימות לאירועים פרטיים ועסקיים. על חברת ההסעות לדאוג למיניבוס או אוטובוס חדיש, מאובזר ומבוטח בהתאם לכמות הנוסעים.

יתרונות בשימוש הסעות לאירועים:

·         אנשים רבים שותים אלכוהול במהלך אירועים כאלו ואחרים. אסור לנהוג תחת השפעת אלכוהול ועל כן הסעות מאורגנות עשויות להציל חיים.

·         אינכם צריכים להתאמץ בנהיגה אשר דורשת ריכוז ועירנות בכביש.

·         הסעה קבוצתית זולה יותר מאשר שכל אחד מהאורחים יגיע ברכב פרטי.

·         לא כל האורחים ניידים ברכב או בתחבורה ציבורית הולמת.

הסעות אומנים

הסעות אומנים

אומנם רבים עושים את דרכם להופעה שלהם או לאירועים שונים באמצעות תחבורה מושכרת. לא תמיד הפתרון הוא רכב פרטי או מונית מכיוון שאלה עשויים להטריד את מנוחתם של האומנים בגלל היותם ידוענים בציבור. לשם כך קיימות חברות המספקות הסעות אומנים באופן קבוע, אשר אוספים אותם מביתם/נקודת האיסוף המבוקשת ועד למקום האירוע.

לחברת הסעות אומנים ישנה אחראיות רבה:

·         על החברה להצטייד ברכבים חדישים ומאובזרים לשביעות רצונם של האומנים ולשמירה על ביטחונם במהלך הנסיעה.

·         על הנהג להגיע לעבודה בהופעה מסודרת ונקייה, להיות רענן וכשיר לנהיגה.

על הנהג אחראיות נוספת והיא להביא את האומנים בזמן ליעדם, תוך שמירה על כללי הבטיחות הנדרשים בכביש.

הסעות לשדה התעופה

הסעות לשדה התעופה

נסיעה לחו"ל כרוכה בארגונים רבים ושונים: דרכונים, המרת כסף למטבע זר, אריזה של בגדים וחפצים שונים, עדכון המשפחה והאנשים הקרובים ועוד. השעה לצאת מהבית מגיעה ואינכם רוצים לאחר לשדה התעופה, אתם מזמינים מונית והיא מאחרת, אין לכם שליטה ואתם מתחילים להתעצבן.

על מנת לשמור על קור הרוח שלכם ולהיות בטוחים שתגיעו בזמן לטיסה, שיהיו לכם מקום לכל המזוודות ומבלי לסמוך על תחבורה ציבורית, תוכלו לשכור את שירותיה של חברת הסעות פרטית. החברה תגיע לאסוף אתכם בשעה שתקבעו ותוביל אתכם ואת המטען שלכם בבטחה לשדה התעופה, בזמן, בצורה בטוחה ובאדיבות. במידה ואתם יודעים את מועד חזרתכם תוכלו להזמין גם הסעה חזור.